قیمت انواع میکروبلیدینگ صورت

by میکروبلیدینگ in سپتامبر 2, 2019

میکروبلیدینگ صورت یکی از روش های جدید برای آرایش صورت می باشد که تا اندازه ای مانند تتو است، اما در نهایت تفاوت های مهم و بزرگی با تتو نیز دارد. از جمله این تفاوت می توان به مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ اشاره کرد. بر خلاف تتو که ماندگاری بالایی دارد میکروبلیدینگ صورت بر اسا نوع پوست به مدت ۱ تا ۶ ماه بر روی پوست ماندگاری دارد و بعد از آن نیاز به ترمیم پیدا میکند‌. میکروبلیدینگ صورت بیشتر به بانوانی توصیه می شود که به دنبال حالت طبیعی هستند و نمی خواهند شکل تتو در صورت آن ها مشخص شود.

میکروبلیدینگ برای قسمت های مختلف صورت به کار برده می شود که در زیر می توانید لیستی از اجزای صورت که می توان آن ها را میکروبلیدینگ کرد را مطالعه کنید:

 1. میکروبلیدینگ ابرو ها
 2. میکروبلیدینگ مژه ها
 3. میکروبلیدینگ لب
 4. میکروبلیدینگ فیبروز ابرو ها

بسیاری از کاربران از ما درباره قیمت میکروبلیدینگ پرسیده اند و درخواست قیمت دقیق داشته اند؛ متاسفانه در زمینه میکروبلیدینگ نمی توان قیمت دقیقی ارائه داد زیرا میکروبلیدینگ به عوامل متعددی بستگی دارد. مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت در میکروبلیدینگ بزرگی و یا کوچکی اجزای صورت می باشد که میزان استفاده از مواد به کار رفته در میکروبلیدینگ را مشخص می کند. از دیگر‌عوامل نیز می توان به نوع برند مواد به کار رفته و همچنین مهارت آرایشگر اشاره کرد.

قیمت انواع میکروبلیدینگ صورت

قیمت انواع میکروبلیدینگ صورت

 

همچنین بخوانید : قیمت انواع اپیلاسیون

در زیر می توانید قیمت میکروبلیدینگ در مناطق مختلف تهران را مطالعه کنید:

 1. شمال تهران
  از 200,000 تا 800,000
 2. غرب تهران
  از 170,000 تا 500,000
 3. شرق تهران
  از 170,000 تا 500,000
 4. جنوب‌ تهران
  از 85,000 تا 300,000

شما با مطالعه مطلب فوق میانگین قیمت میکروبلیدینگ صورت در‌چهار منطقه اصلی تهران را بدست آورده اید و می توانید بر اساس حجم ابرو ها و سایر اجزای خودتان قیمت تقریبی را بدست آورید. اما‌ توجه داشته باشید که میکروبلیدینگ به مدت حداکثر ۶ ماه بر روی صورت شما خواهد بود، بنابراین در انتخاب آرایشگاه و آرایشگر خود بسیار محتاط عمل کنید.

آیا شما میکروبیلدینگ کار و یا آرایشگر هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

09395254747

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply